3 thoughts on “Proszę o zamieszczanie opinii na temat Gabinetu!”

  1. Pani Anna to cudowny przede wszystkim człowiek a co za tym idzie profesjonalista. Potrafi słuchać, nie ocenia, naprowadza, doradza. Sprowadza na ziemię. Dzięki rozmowie dużo można zrozumieć, inaczej spojrzeć na siebie. Podbudowała moją pewność siebie. Pomogła opanować lęki. Pokazała techniki jakimi się wspierać. Korzystam z nich do dziś. Pani Anna to psycholog bardzo empatyczny, podczas sesji miałam wrażenie, że jest mi bardzo bliska, że nie tylko słucha, ale przede wszystkim słyszy, rozumie i napędza do działania, do zmiany. Chyba Pani Anna to w ogóle pierwszy człowiek w moim życiu, który na prawdę słuchał co mówię. Jeśli któraś z Was, stanęła w miejscu, albo co gorsza cofnęła się o kilka kroków w tył, nie widzi szansy dla siebie, zagubiła się albo po prostu uznała, że chce zmiany, chce zawalczyć o siebie, to z czystym sercem polecam Panią Annę. Dzięki niej można odrodzić się na nowo. Odkryć w sobie piękno i siłę, którą ma każda z nas, a o której tak często zapominamy.
    Pani Anno dziękuję, że przepracowała Pani ze mną moje traumy, że jako jedyna osoba na świecie powiedziała, że jest Pani przykro w związku z tym co mnie spotkało. Te słowa zostały we mnie do dziś a powinnam była je usłyszeć dwadzieścia lat temu!
    W ogóle już tęsknie za naszymi wtorkowymi rozmowami 🙂
    Przesyłam Pani dużo ciepła i życzę samych zawodowych sukcesów, prywatnych również Jest Pani wspaniała

  2. Pani Anna to jedyna w swoim rodzaju terapeutka. Jej terapia to prawdziwa uczta dla duszy. Przez ponad 2 lata terapii z nią, zrozumiałam siebie na zupełnie nowym poziomie. Jej mądrość i jasność myślenia są oszałamiające, zawsze potrafi pokazać mi perspektywę, której nie dostrzegałam wcześniej. Dzięki niej nauczyłam się dbać o siebie, być asertywna i traktować siebie z szacunkiem. Pani Anna jest nie tylko terapeutką, ale także prawdziwym wzorem do naśladowania. Jej autentyczność, poczucie humoru i empatia sprawiają, że terapia z nią to prawdziwa przyjemność. Jej umiejętność słuchania i zrozumienia jest niezwykła. Terapia z nią to miejsce, gdzie czuję się bezpieczna, akceptowana i wspierana. Jej terapia to nie tylko wsparcie, ale także inspiracja do rozwoju i odkrywania siebie. Jeśli szukasz najwyższej jakości terapii, Pani Anna jest najlepszym wyborem. Gorąco polecam każdemu, kto chce odmienić swoje życie!

  3. Pani Anna to bardzo kontaktowy specjalista, który nie odrzuca od siebie pacjenta. Jest zaangażowana w problem pacjenta i stara się faktycznie pomóc. Osobiście przepracowałem kilka dużych tematów i pomimo mojego wewnętrznego oporu pani Anna dotarła do mnie i wiem jak pracować nad sobą dalej. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *