12 thoughts on “Proszę o zamieszczanie opinii na temat Gabinetu!”

 1. Pani Anna to cudowny przede wszystkim człowiek a co za tym idzie profesjonalista. Potrafi słuchać, nie ocenia, naprowadza, doradza. Sprowadza na ziemię. Dzięki rozmowie dużo można zrozumieć, inaczej spojrzeć na siebie. Podbudowała moją pewność siebie. Pomogła opanować lęki. Pokazała techniki jakimi się wspierać. Korzystam z nich do dziś. Pani Anna to psycholog bardzo empatyczny, podczas sesji miałam wrażenie, że jest mi bardzo bliska, że nie tylko słucha, ale przede wszystkim słyszy, rozumie i napędza do działania, do zmiany. Chyba Pani Anna to w ogóle pierwszy człowiek w moim życiu, który na prawdę słuchał co mówię. Jeśli któraś z Was, stanęła w miejscu, albo co gorsza cofnęła się o kilka kroków w tył, nie widzi szansy dla siebie, zagubiła się albo po prostu uznała, że chce zmiany, chce zawalczyć o siebie, to z czystym sercem polecam Panią Annę. Dzięki niej można odrodzić się na nowo. Odkryć w sobie piękno i siłę, którą ma każda z nas, a o której tak często zapominamy.
  Pani Anno dziękuję, że przepracowała Pani ze mną moje traumy, że jako jedyna osoba na świecie powiedziała, że jest Pani przykro w związku z tym co mnie spotkało. Te słowa zostały we mnie do dziś a powinnam była je usłyszeć dwadzieścia lat temu!
  W ogóle już tęsknie za naszymi wtorkowymi rozmowami 🙂
  Przesyłam Pani dużo ciepła i życzę samych zawodowych sukcesów, prywatnych również Jest Pani wspaniała

 2. Pani Anna to jedyna w swoim rodzaju terapeutka. Jej terapia to prawdziwa uczta dla duszy. Przez ponad 2 lata terapii z nią, zrozumiałam siebie na zupełnie nowym poziomie. Jej mądrość i jasność myślenia są oszałamiające, zawsze potrafi pokazać mi perspektywę, której nie dostrzegałam wcześniej. Dzięki niej nauczyłam się dbać o siebie, być asertywna i traktować siebie z szacunkiem. Pani Anna jest nie tylko terapeutką, ale także prawdziwym wzorem do naśladowania. Jej autentyczność, poczucie humoru i empatia sprawiają, że terapia z nią to prawdziwa przyjemność. Jej umiejętność słuchania i zrozumienia jest niezwykła. Terapia z nią to miejsce, gdzie czuję się bezpieczna, akceptowana i wspierana. Jej terapia to nie tylko wsparcie, ale także inspiracja do rozwoju i odkrywania siebie. Jeśli szukasz najwyższej jakości terapii, Pani Anna jest najlepszym wyborem. Gorąco polecam każdemu, kto chce odmienić swoje życie!

  1. Cieszę się że udało nam się tyle wypracować i nawiązać dobrą terapeutyczną relację. Praca nad sobą nigdy się nie kończy ale może być przyjemnością.

 3. Pani Anna to bardzo kontaktowy specjalista, który nie odrzuca od siebie pacjenta. Jest zaangażowana w problem pacjenta i stara się faktycznie pomóc. Osobiście przepracowałem kilka dużych tematów i pomimo mojego wewnętrznego oporu pani Anna dotarła do mnie i wiem jak pracować nad sobą dalej. Polecam

  1. To była przyjemność przekraczać z panem opory i ograniczenia. Sky is the limit. Oby tak dalej.

 4. Pani Ania wzbudziła moje pełne zaufanie od pierwszego kontaktu. Poczucie bezpieczeństwa jakie otrzymałem sprawiło, że potrafiłem pracować na każdej sesji bardzo sprawnie i wychodziłem z poczuciem dużej przemiany. Dzięki serdecznej atmosferze, trafnym diagnozom oraz sugestiom czułem jakie postępy czynię, jak zmieniam swoje podejście do wszystkiego co wcześniej sprawiało mi trudność, albo powodowało moje zniechęcenie. Każda kolejna sesja dawała mi nową perspektywę, która sprawiała, że moje problemy albo przestawały mi przeszkadzać, albo przestawały istnieć, aż na początku jednej z sesji sam zauważyłem, że przeszedłem niewyobrażalną metamorfozę i jak dobrze się czuję. Wtedy też usłyszałem od Pani Ani, że czas kończyć terapię. Jeszcze raz wielkie dzięki Pani Aniu!

  1. Dziękuję Panu za wspólną pracę i otwartość na zmianę. To Pana wkład pozwolił nam zrobić tak dużo w tak krótkim czasie. Tak proszę trzymać i nie poddawać się 🙂

 5. Zaskakująca wręcz umiejętność wskazywania związków przyczynowo-skutkowych oraz tłumaczenia ich w bardzo przystępny sposób, rzutkość, świetna pamięć do szczegółów. Te kwestie przychodzą mi pierwsze do głowy, gdy myślę o współpracy z Panią Anią. Dla mnie niezwykle ważne było zmienne „flow” na spotkaniach – możliwość złapania pewnego luzu, gdy była na to przestrzeń i nabrania powagi, gdy dotykane były poważne, delikatne dla mnie kwestie. Terapeuta powinien być autorytetem – osobą, która przeszła własną terapię i żyje w zgodzie ze sobą. Taka właśnie jest Pani Ania – profesjonalna, empatyczna, ale przede wszystkim autentyczna. Ewidentnie najwyższa półka, polecam 🙂

  1. Panie Maćku to była przyjemność towarzyszyć Panu w tej drodze. Teraz resztę ogarnie Pan już na własną rękę 🙂

 6. Moim zdaniem Pani Ania to inspirująca, cudowna osoba, świetna psychoterapeutka. Łączy bazę wiedzy terapetucznej oraz realistyczne podejście do rzeczywistości z wiarą w pacjenta i empatią. Jestem bardzo wdzięczna za to że spotkałam ją na swojej drodze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *