O mnie

Jestem certyfikowanym Psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Integratywnej, dyplomowanym w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Psychologia w specjalizacji klinicznej psychologii człowieka dorosłego. Pracuję w podejściu integracyjnym, w celu podniesienia samoświadomości i komfortu życia klienta (terapia pogłębiona) oraz w ujęciu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu (terapia krótkoterminowa). Prowadzę terapię indywidualną i grupową w gabinecie prywatnym oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku.

Prowadzę terapie indywidualne dla dorosłych i młodzieży, terapię par oraz tematyczne terapie grupowe. W swojej pracy zawodowej staram się łączyć wiedzę i techniki różnych podejść psychoterapeutycznych. Stosuję metody, które mogą rzeczywiście pomóc klientowi, dopasowując je indywidualnie ze względu na jego potrzeby, sytuację i osobowość. Celem terapii zawsze jest skuteczna pomoc klientowi w problemie, z którym przychodzi.

Bezustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu metod i technik terapii. Ukończyłam szereg szkoleń z zakresu krótkoterminowej psychoterapii psychoanalitycznej oraz psychoterapii integracyjnej, psychologii zmiany, interwencji kryzysowej, radzenia sobie ze stresem, metod psychologii poznawczej, ericksonowskiej terapii małżeństw i par, technik terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu czy NLP. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji w Instytucie Psychologii Zdrowia, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie.

W mojej pracy: 

Podążam za klientem, staram się poznać i zawsze szanować jego świat. Jestem dyskretna, otwarta i chętna nieść pomoc. Przywiązuję dużą wagę do jakości relacji, empatycznego zrozumienia oraz szczerości i szacunku wobec pacjentów. Pomagam osobom, które postanowiły uporządkować swoje emocje i relacje w przeszłości i teraźniejszości, w taki sposób, aby z ufnością patrzeć w przyszłość.